Кінологічний клуб

Leo dog

м.Львів

вул.Личаківська, 238/5

тел. / viber: (067)702-77-63 Корецька Тетяна

e-mail: leodog.lviv@gmail.com

Кодекс поведінки членів Львівського кінологічного клубу "Лео-Дог"

Львів
11/11/2019

 

    Кодекс поведінки членів клубу "Лео-Дог"

 

Мета та цілі Клубу: здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, творчих, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів. Сприяння збереженню та покращенню генофонду собак всіх порід, розвитку службового та спортивного собаківництва, популяризації селекційно-племінної роботи; сприяння задоволенню професійних та аматорських інтересів в галузі кінології, створення банку даних по обліку собак в Організації; пропаганда і підтримка гуманного ставлення до тварин серед усіх верств населення.

 

Правила Клубу:

Правило 1: правил дотримуються усі
Вся діяльність в Клубі підпорядковується правилам та положенням, записаним в статуті. Порушники правил - незалежно від їх статусу і походження - засуджуються іншими членами Клубу аж до виключення з членів та занесення в "Чорний Список". У разі порушення правил та вчинення дій, що завдають шкоди Клубу та організації ККУ, члени можуть бути виключені з клубу згідно статуту ЛКК "Лео-Дог" та статуту ВГО ККУ.

 

Правило 2: вхід не вільний, вихід вільний.
В Клуб не можна увійти з вулиці кому завгодно. На клубних зібраннях в Клубі можуть бути присутніми тільки його діючі члени. Щоб бути в Клубі, потрібно стати членом Клубу, прийняти його правила, філософію, цілі, а також своєчасно сплачувати членські внески. Вийти з Клубу можна в будь-який момент.

 

Правило 3: всі поважають всіх.
Члени Клубу зобов'язані дотримуватися Кодексу Поведінки, який включає в себе вічливість та повагу не тільки між членами Клубу, а й до членів інших кінологічних організацій; який також пропагує вияв піклування та любові до "братів наших менших". 

Забороняється
- оскверняти репутацію Клубу, його членів та керівництва як в соцмережах, так і своїми вчинками; відкрито йти на конфлікт та принижувати кого-небудь;
- проявляти агресію та байдужість до будь-яких тварин, наносити їм умисну моральну та фізичну шкоду, а також, зневажати положеннями стосовно розведення та використання породних собак. 

 

Члени Клубу мають право
- вільно поширювати інформацію про діяльність клубу, його цілі та мету;
- пропагувати символіку та слоган Клубу;
- пропагувати ідею гуманного ставлення до тварин; 
- приймати активну участь у проведенні кінологічних виставок та конкурсів, створенню та будуванню розплідників, монопородних клубів, площадок для дресури і порідного тестування собак;
- вносити свої пропозиції та зауваження до органів управління, щодо діяльності Клубу;
- отримувати інформацію про діяльність Клубу та її органів управління в установленому порядку;
- відстоювати права та інтереси Клубу;
- виявляти та доносити на загал неправомірні дії порушників та подавати обгрунтовані скарги до керівника.

 

 

Керівник Львівського кінологічного клубу "Лео-Дог"                Корецька Тетяна