Кінологічний клуб

Leo dog

м.Львів

вул.Личаківська, 238/5

тел. / viber: (067)702-77-63 Корецька Тетяна

e-mail: leodog.lviv@gmail.com

ВСЕУКРАЇНСЬКА СЕРТИФІКАТНА ВИСТАВКА СОБАК "ЛЕО-ДОГ 2019"

Львів
28/09/2019

Дорогі друзі! Хочу висловити слова вдячності за підтримку та допомогу у створенні цього неймовірного дійства, яке відбулося у суботу 28 вересня - ВИСТАВКИ СОБАК "Лео-Дог 2019".
     Я задоволена! Навіть більше скажу - Я ПИШАЮСЯ тим, що ми створили для всіх! 
І нехай ми не все врахували, все-таки перший раз робили виставку, та й погода хотіла нас зламати. Але. Ми зробили максимально наповнене зручностями для усіх гостей та участників свято, а не просто звичайне оцінювання екстер'єрів собак. Шикарна місцевість, доступ до питної води, кафе, вірменська кухня, дегустація вин, багатий призовий фонд, фотозона...
      Плюс до того всього, ми вперше в історії виставок провели благодійну акцію по збору коштів для знедолених тварин. (Хочеться, щоб побільше клубів перейняли цей досвід). Ми зібрали 1386 грн, небагато, але все ж.. Деякі вакцини та ліки ГО "Лапопоміч" зможе закупити.
        До речі, вельми вдячна експерту міжнародної категорії Валентині Яковлевій за справедливе та чесне суддівство. Вибиралися тільки найкращі представники порід. Тому, перемога дісталася справді заслуженно.
       Це не вихваляння себе, а тільки констатація фактів, того, за для чого був створений, та за для чого працює кінологічний клуб "Лео-Дог". Пропаганда та підтримка гуманного ставлення до тварин, та сприяння збереженню та покращенню генофонду собак усіх порід - головне в кінології.
   
       І знаєте, наостанок скажу,  клуб "Лео-Дог" має чудовий слоган, який я, через хвилювання, навіть забула промовити під час свята!..

       "З ЛЮБОВ'Ю ДО ТВАРИН, З ПОВАГОЮ ДО ЛЮДЕЙ" 
     
     
ФОТО ЗВІТ:
https://drive.google.com/drive/folders/1Zrlta6FJfh4nZwwmsdbBeUWWZYrdsuQc...

ВІДЕО РЕПОРТАЖ З ВИСТАВКИ:

https://lv.suspilne.media/news/40500